Hvem er Portal Travel?

Filosofi

Har du noen gang tenkt på at reisebyråer nærmest konkurrerer i å være den tammeste kopien gjennom sine standardiserte tjenester? Noen kaller dette en eksklusiv følelse. Vi kaller det utdatert.

Vår ambisjon er å være byrået som snur ting på hodet, som tør å gå løs på prosjekter som gjør en faktisk forskjell for norsk reiseliv.

Kjerneverdier

Vi skaper en enklere reisehverdag for bedrifter – det er vår visjon. For å få til dette er vi avhengig av å ha fornøyde kunder og medarbeidere. Derfor er kjerneverdiene våre så viktig:

  • Storsinnet
  • Lidenskapelig
  • Ansvarlig

Våre ansatte

Nils Sverre Ingebretsen

Selger

nils@portaltravel.no

959 47 120

Isak Linnerud Hagane

Lærling

isak@portaltravel.no

482 21 664

Lillian Isaksen

Daglig Leder

lillian@portaltravel.no

97794216

Siri Kaspersen

Reisekonsulent

siri@portaltravel.no

40200079

Aina Bøe

Prosjektleder

aina@portaltravel.no

47632350

Kjetil Åsvald Åsen

Selger

kjetil@portaltravel.no

90049047